Tekokasvi muovi VIRIDIS Fikus 13x13x56 cm vihreä/musta 1 kpl
16,
80 €
43 Varastossa
Uusi
VIRIDIS-keinokukka, fikus, on tyylikäs ja huoliteltu sisustuselementti, joka tuo tilaan raikkaan vihreän ilmeen ilman hoitotarvetta. Sen korkeus on 56 cm ja ruukun mitat ovat 13 x 13 cm, joten se sopii erinomaisesti esimerkiksi hyllylle, lipaston päälle, työpöydälle tai osaksi suurempaa sisustusasetelmaa.
Kasvi on valmistettu laadukkaasta muovista ja sen lehdet jäljittelevät luonnollisen fikuksen ulkonäköä realistisesti. Vihreän eri sävyt ja viimeistellyt yksityiskohdat tekevät kokonaisuudesta luonnollisen näköisen, minkä ansiosta se sulautuu kauniisti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen.
Yksinkertainen musta suojaruukku antaa kasville elegantin ja ajattoman ilmeen. Keinofikus on käytännöllinen valinta kotiin, toimistoon, vastaanottoaulaan tai muihin tiloihin, joissa halutaan nauttia vihreydestä ilman kastelua, leikkaamista tai muuta ylläpitoa. Se säilyttää siistin ja raikkaan ulkonäkönsä vuodenajasta riippumatta.
| Hinta | Myyjä | Toimitustavat | Määrä | |
|---|---|---|---|---|
|
Hinta
16,80 €
|
Myyjä
|
Toimitustavat
Myyjä: MONDEX
No shipping methods available for current address.
|
Määrä |
