Samppanjalasisetti 4 kpl AMETHYST 220 ml Vaaleanpunainen

0, 00 €
Loppu varastosta
Käsinpuhallettu uurteinen samppanjalasisetti. Tuo ylellistä tunnelmaa mihin tahansa tilaisuuteen tällä tyylikkäiden samppanjalasien setillä. Taitavasti käsinpuhalletuissa laseissa on siro pitkä jalka sekä hienovaraisesti uurrettu pinta, joka on suunniteltu vangitsemaan ja heijastamaan valoa. Viehättävyyttä lisää niiden hienovarainen vaaleanpunainen väri, joka antaa ajattoman vintage-ilmeen. Lisäksi samppanjalasit voidaan pestä astianpesukoneessa, mikä takaa vaivattoman puhdistuksen illanistujaisten jälkeen.

Tuotetiedot:

Tuotetyyppi: Lasit
Tyyli: Retro
Pääväri: Kirkas
Sävy: Pastellipinkki
Materiaali: Lasi
Päämateriaali: Lasi
Käsintehty: Kyllä
Äänen taso: 220

Mitat:

Syvyys: 5 cm
Leveys: 5 cm
Korkeus: 25 cm
Paino: 0.6 kg

Hintaan sisältyy: 1 x Lasisetti (4 kpl)

Ominaisuudet: Ajaton muotoilu, Loistava lahjaidea, Katseen kiinnittävä sisustuselementti, Retrotyyli, Ainutlaatuinen käsintehty kappale

Kokoaminen: Ei vaadi kokoamista
Lisätiedot: Avaathan paketin varovasti, terävien apuvälineiden käyttö voi vahingoittaa tuotetta. Huomaathan, että jokainen tuote on käsintehty ja ainutlaatuinen, joten sävy ja koko saattavat vaihdella hieman.

Hoito-ohjeet:

Lasi:
Värilliset lasit suositellaan pestäväksi käsin.
payments-logo
© 2026 Hobbybox.fi