Ryobi RRT1600-K -yläjyrsin 1600 W
35 Varastossa
Uusi
kpl
Tuotetta saatavilla
Tekniset tiedot:
  • Teho: 1600 W
  • Kierrosluku: 10 000 – 26 000 min-1 (portaaton säätö)
  • Upotussyvyys: 0–55 mm
  • Kiristysholkit: 6 mm, 8 mm, 12 mm
  • Paino: 7,6 kg (sis. pakkaus)
  • Äänentehotaso: 102,6 dB(A)
Tuotteen kuvaus ja ominaisuudet
Erittäin tehokas 1600 W:n yläjyrsin vaativaan puuntyöstöön. Soveltuu erinomaisesti huonekalujen valmistukseen, reunojen muotoiluun ja liitosten tekemiseen.
  • Tarkkuus: 0–55 mm:n upotussyvyys hienosäädöllä takaa tarkan hallinnan ja toistettavat leikkaukset.
  • Näkyvyys: Läpinäkyvä lastunohjain pitää leikkauslinjan näkyvissä ja ohjaa purun pois.
Pakkauksen sisältö:
  • 1 x 6 mm suora terä, 1 x 6 mm uraterä, 1 x lohenpyrstöterä, 1 x pyöristysterä, 1 x viisterä
  • Rinnakkaisohjain ja malliohjain
  • Pölynpoistoliitäntä
  • Kiristysholkit (6, 8, 12 mm) ja avain