Ryobi RPD1200-K -Iskuporakone 1200 W Laukussa
8 Varastossa
Uusi
kpl
Tuotetta saatavilla
Tekniset tiedot:
  • Teho: 1 200 W
  • Vaihteet: 2
  • Nopeus: 0–1200 / 0–3200 min-1
  • Iskuluku: 0–19 200 / 0–51 200 min-1
  • Istukka: 13 mm (Metallinen pikaistukka)
  • Paino: 3,2 kg
Tuotteen kuvaus ja ominaisuudet
  • Kapasiteetti: Poraa jopa 50 mm puuhun ja 22 mm tiileen.