Ryobi EAG2000RS -Kulmahiomakone 230 mm 2000 W Laukussa
6 Varastossa
Uusi
kpl
Tuotetta saatavilla
Tekniset tiedot:
  • Teho: 2 000 W
  • Laikan halkaisija: 230 mm
  • Kuormittamaton nopeus: 6 000 min-1
  • Kara: M14
  • Toimitus: Kantolaukussa
Tuotteen kuvaus ja ominaisuudet
Järeä 2000 W kulmahiomakone isoihin töihin. Kääntyvä takakahva ja pehmeä käynnistys tekevät käytöstä hallittua ja turvallista.