MAXBLAST Märkä- ja kuivaimuri - 20 L

145, 79 €
210 Varastossa
Uusi
MAXBLAST Märkä- ja kuivaimuri - 20 L
MAXBLAST Märkä- ja kuivaimuri - 20 L
kpl
Tuotetta saatavilla

Kompakti, kestävä ja kevyt. Tämä Maxblast 20L märkä-/kuivaimuri on loistava monipuolinen lisä mihin tahansa kotiin tai työpaikalle. Helppokäyttöisen kantokahvan, pyörien ja kätevän automaattisen takaisinkelaustoiminnon ansiosta se on vapaasti liikuteltava ja varmistaa vaivattoman siivouksen.

Tehokas imuteho yhdistettynä puhallintoimintoon hoitaa suuremmatkin työt helposti. HEPA-suodatinominaisuus kerää pienimmätkin hiukkaset. Maxblast-imurin liikuttelu on vaivatonta, sillä automaattisesti takaisinkelautuva 4,3 metrin johto tekee minkä tahansa alueen siivoamisesta helppoa.

Tämä imuri on rakennettu kestämään ja sopii erinomaisesti yritys- ja kotikäyttöön. Se on myös täydellinen vaihtoehto niille, jotka siivoavat usein ja jotka hyötyvät kestävästä ja tehokkaasta pölynimurista. Mitä ikinä tarvitsetkaan imuroidaksesi, tee siivoamisesta hieman helpompaa MaxBlast 20L -teollisuusimurin avulla.

Tekniset tiedot:

  • Merkki: Maxblast
  • Teho: 1300 W
  • Jännite: 220–240 V
  • Tilavuus: 20 litraa
  • Imuteho: 17 kpa
  • Toiminto: Märkä- ja Kuiva
  • Johdon pituus: 4,3 m Automaattinen kelaus
  • Suodatin: Sienisuodatin
  • Suodatus: HEPA-suodatin
  • Paino: 8 KG

Mittat:

  • Korkeus: 50,5 cm / 505 mm / 19,88”
  • Leveys: 42 cm / 420 mm / 16,53”
  • Syvyys: 36 cm / 360 mm / 14,17”

Laatikon sisältö:

  • 1 x 20L MaxBlast märkä- ja kuiva teollisuusimuri
  • 1 x Alumiininen pitkä putki - sisäänrakennetuilla vesiletkuilla. Ei irtonaisia ​​vesiletkuja!
  • 1 x Mattopesupää (märkä)
  • 1 x Mattoharja (kuiva)
  • 1 x Verhoilun pesupää (märkä)
  • 1 x Verhoilun pää (kuiva)
  • 1 x Rakosuutin (kuiva)
  • 1 x Käyttöohje
Muut tarjoukset
Hinta Myyjä Toimitustavat Määrä
Hinta
145,79 €
Myyjä Toimitustavat
Määrä
payments-logo
© 2026 Hobbybox.fi