DeWalt DCK2050E2T XR 18V -Akkutyökalusetti 2x 1,7 Ah
29 Varastossa
Uusi
kpl
Tuotetta saatavilla
DeWalt DCK2050E2T XR 18V -Akkutyökalusetti (2x 1,7 Ah PowerStack)
Setin sisältö:
  • DCD805: Iskuporakone (90 Nm, PowerStack-optimoitu)
  • DCF850: Iskuruuvinväännin (205 Nm, ultrakompakti)
  • Akut: 2 kpl 1,7 Ah PowerStack
  • Laukku: TSTAK II
Tuotteen kuvaus ja ominaisuudet
  • PowerStack: 50% enemmän tehoa 25% pienemmässä koossa.
  • DCD805: Vahva 90 Nm vääntö ja iskutoiminto.